Готель "Козацький" у центрі Києва

Комплекс готелів «Козацький» включає в себе 2 діючих і 2 - в стані реставрації та реконструкції. Уже сьогодні доступні номери всіх категорій для гостей Києва від 1158 грн. Також базовий Апарт-готель «Козацький» на Майдані Незалежності пропонує великий і малі зали для конгресів, конференцій, лекцій, майстер-класів. При цьому учасники подій можуть замовити повноцінний обід в ресторані і кафе апарт-готелю або кава-брейки зі свіжою випічкою та десертами в паузах своїх занять. Для проведення весіль, ювілеїв та корпоративних свят ідеально підходить зал на 150-200 персон.

Апарт-готель «Козацький» на Майдані

Апарт-готель «Козацький» на Майдані

Зручне розташування на перетині вулиць і транспортних потоків: метро «Майдан Незалежності», тролейбус до Софії Київської та Львівської площі, Андріївський узвіз до Подолу, вулиця Грушевського до стадіону «Динамо», Маріїнського парку і палацу, Кабміну і Верховної Ради; Хрещатиком - ЦУМ, Київрада, Бессарабський ринок, Арена-Сіті, ТРЦ «Гулівер», Палац Спорту

Детальніше
Готель «Козацький» на Антонова

Готель «Козацький» на Антонова

Ідеальне місце для спортивних команд поруч зі стадіоном ВВС, економне поселення галасливою компанією недалеко від велелюдного центру

Детальніше
Бутік-готель «Козацький» на ЯрВалу

Бутік-готель «Козацький» на ЯрВалу

В даний час розробляється проект реставрації так званого Будинку Сікорських - пам'ятки історії національного значення, розташованої на стародавній київській вулиці Ярославів Вал між Золотими воротами і Львівською площею. Проект повинен передбачити меморізацію факту проживання в цьому будинку з сім'єю всесвітньо відомого «батька вертольота» Ігоря Івановича Сікорського в 1904-1912 рр.

На реставрації
Готель «Козацький» на Шевченка

Готель «Козацький» на Шевченка

Провулок Шевченка, в якому розташований ще один корпус державного підприємства Міністерства оборони України «Готель «Козацький», починається прямо на Майдані Незалежності. У ньому розташований і літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка. А навпроти - старовинна будівля №5, яка прийме своїх гостей по завершенні реконструкції.

На реконструкції