Туризм

Гості апарт-готелю "Козацький" отримують саме зручне розташування на перетині вулиць і транспортних потоків: буквально за кілька кроків від головного входу - метро «Майдан Незалежності», тролейбус до пам'яткі ЮНЕСКО храму XI ст. Софії Київської та до Львівської площі, через десять хвилин по вул.Михайлівська - Андріївський узвіз до Подолу, через пару кварталів до Європейської площі - вулиця Грушевського до Національного художнього музею, стадіону «Динамо» ім.В.Лобановського, Маріїнським парку і палацу, Кабміну та Верховної Ради.

Уздовж Хрещатика праворуч від апарт-готелю розташовані ЦУМ, Київрада і КМДА, Бессарабський ринок і Арена-Сіті, ТРЦ «Гулівер» і Палац Спорту.

Гості можуть скористатися послугами будь-якого туристичного гіда з представлених на цій сторінці.

UNEXPLOREDCITY

Унікальний ресурс, створений людьми і для людей при підтримці Міністерства культури України. Безліч культурних маршрутів по всій країні, 14 з яких - по Києву. Для того, щоб пройти цими маршрутами, Вам потрібні тільки Ви, Ваш смартфон і ... час. Обирайте!

Цікавий Київ

Для тих, хто давно закоханий в Місто і для тих, хто тільки приїхав сюди. Для тих, хто знає про нього багато і для тих, кому тільки попереду всі відкриття. Ви готові відкривати це Місто ще і ще раз? Ви хочете обговорити «перекази давнини глибокої» і новітню історію Києва, заново прочитати його легенди і архівні матеріали? Вкотре прославити його зодчих, згадати діяння великих киян і їх творіння? Вам запропонують цікаві екскурсії по Києву з тими, хто любить і знає це місто, для кого кожна вулиця, кожен будинок Міста - це жива історія, невіддільна від дня сьогоднішнього.

Ліга екскурсоводів міста Києва

Громадська неприбуткова організація. До її складу входять понад 200 фахівців з досвідом роботи, серед них - ветерани екскурсійної справи у Києві. Нема такого місця, до якого наші колеги не могли б влаштувати цікаву мандрівку зі змістовним коментарем різними мовами світу.