Kozatskiy hotel. Отель Казацкий

Правила користування сайтом

Раді вітати на сайті готелю «Козацький»!

Будь ласка, уважно прочитайте умови та правила користування веб-сайтом www.kozatskiy.kiev.ua, перж ніж почати ним користуватися.

Умови та правила користувания веб-сайтом  www.kozatskiy.kiev.ua 

Здійснюючи користування веб-сайтом готелю «Козацький» www.kozatskiy.kiev.ua ((далі «веб-сайт») та системою онлайн - бронювання, розміщеною на веб-сайті, ви приймаєте умови і правила користування веб-сайтом, вказані нижче (далі «Умови»), та берете на себе забов’язання їх виконувати, а також даєте свою згоду на використання нами ваших персональних даних відповідно до дійсного законодавства України. У разі вашого небажання прийняти зазначені Умови, ви не маєте права користуватися веб-сайтом.

Авторські права та права власності
Веб-сайт www.kozatskiy.kiev.ua є власністю державного підприємства «Готель Козацький» міністерства оборони України . Права на всі торгові марки, авторські права, інші права інтелектуальної власності стосовно інформації, що міститься на веб-сайті ( а також принцип організації та структура веб-сайта), програмний код веб-сайту належить або ДП «Готель Козацький», або його ліцензіарам і охороняються Законом України «Про авторське право та суміжні права». ДП «Готель Козацький» дозволяє зкачувати інформацію з веб-сайта тільки у разі, якщо ви будете використовувати ці зкачані та/або надруковані матеріали в особистих цілях. Забороняється використання опублікованої на веб-сайті інформації в електронних та друкарських джерелах без письмової згоди ДП «Готель Козацький».

Посилання на інші сайти
На даному веб-сайті можуть міститися посилання на інші сайти та рекламні банери, що не належать ДП «Готель Козацький». Посилання на веб-сайти третіх сторін (сторонніх осіб) у жодному разі не означає, що ДП «Готель Козацький» та його ліцензодавачі підтримують такі сайти (чи будь-які інші матеріали, послуги та продукти, запропоновані цими сайтами).
Ми не контролюємо сайти або сторінки, що належать стороннім (третім) особам, і не несемо ніякої відповідальності за будь-які збитки, що виникли у користувача в результаті відвідування таких сайтів. Ви не маєте права залучати нас у суперечки, що виникають у користувача в результаті відвідування таких сайтів. Ви не маєте права залучати нас у суперечки, що виникають між вами та вищезгаданими сторонніми (третіми) особами. Дане положення стосується посилань на всі без винятку сайти, що не належать ДП «Готель Козацький», а також всього наповнення та змісту таких сайтів.

Створення посилань
Ми вітаємо посилання на наш веб-сайт за таких обов’язків:

 1. Ви заздалегідь інформуєте нас про кожне посилання у письмовій формі
 2. Ви створюєте посилання тільки на головну сторінку нашого веб-сайта
 3. У посиланні не буде міститися або матися на увазі ніяких вказівок на те, що ДП «Готель Козацький» спонсурує та /чи підтримує ваш сайт
 4. Ви негайно приберете будь-які посилання на наш веб-сайт за першою нашою вимогою.

Дозволені способи використання
Ви можете використовувати даний сайт виключно у відповідності з даними Умовами. Забороняється здійснювати несанкціоноване чи свідомо неправильне бронювання або шахрайські дії, спрямовані на здійснення бронювання, зокрема сплачувати бронювання кредитною карткою або з банківського рахунку третьої сторони, без висловленої згоди останньої на такі дії.

 Зміст та робота сайта
Ми робимо все можливе для того, щоб забезпечити точність та актуальність інформації, що міститься на веб-сайті на момент її розміщення, однак не виключаємо можливості виникнення в ній помилок і не можемо гарантувати точність, повноту та актуальність усіх інформаційних даних, розміщених на веб-сайті. Відомості, що розміщуються на веб-сайті, служать виключно інформаційним цілям. Перед тим, як використовувати отриману на нашому сайті інформацію, радимо превірити найсуттєвіші для вас факти.
Ви погоджуєтеся з тим, що ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни у зміст або технічні специфікації в будь-якій частині веб-сайта, обмежувати доступ до нього, закривати його частково або повністю.
Ми не гарантуємо сумісності вашого комп’ютерного обладнання з веб-сайтом. Ми не гарантуємо точності, коректності і повноти роботи всіх програмних алгоритмів веб-сайта та не несемо відповідальності за помилки або упущення програмного забезпечення та алгоритмів веб-сайта.
Ми докладаємо всіх зусиль для підтримки веб-сайта в робочому стані, однак через перешкоди і перебої, притаманні електронному зв’язку, а також через інші проблеми, які можуть виникнути в процесі пересилання інформації, ми не несемо ніякої відповідальності за функціонування веб-сайта та не даємо гарантій, що веб-сайт функціонуватиме належним чином, без збоїв.

Кукі-файли (Cookies). 
Використання файлів сookies є галузевим стандартом в мережі Інтернет. Файли сookies дозволяють вести статистику відвідувань сторінок користувачами, використання посилань та часу перебування користувача на кожній сторінці.
Ми використовуємо файли cookies для підтримки функціональних можливостей нашого сайта та виконання законодавчих і нормативних вимог, а також у таких цілях:

 • Для здійснення бронювання номерів готелю
 • Для вчасного надання у повному обсязі замовлених вами послуг
 • З метою гарантування безпеки та запобігання шахрайству
 • Для чіткої організації вашого обслуговування в готелі
 • Для відправки вам промо-повідомлень і спеціальних пропозицій

Використання/Передача ваших персональних даних.
Під час відвідання веб-сайта ми можемо запитувати ваші персональні дані. При користуванні веб-сайтом ви даєте свою згоду на надання особистої інформації та використання її відповідно до цих Умов. Ми маємо право надавати або передавати ваші персональні дані стороннім (третім) особам у нижчезазначених випадках:

 • - частина зібраних нами персональних даних відправляється на сервер процесингового центру з метою здійснення бронювання номерів, анулювання бронювання та внесення змін броні під час використання системи бронювання, розміщеної на нашому веб-сайті ;
 • - для забезпечення обробки ваших заявок та підтримки технічної інфраструктури веб-сайта;
 • - для захисту ваших і наших законних прав, майна та безпеки, рівно як і прав, майна та безпеки наших співробітників, представників фірм-партнерів та інших гостей, у випадках, передбачених діючим законодавством України
 • а також для захисту ваших і наших законних прав, майна та безпеки, рівно як і прав, майна та безпеки наших співробітників, агентів та інших гостей, у випадках, передбачених діючим законодавством України.
 • - у разі порушення зазначених Умов така інформація може бути використана з метою притягнення порушника до відповідальності згідно із законодавством України.

При передачі ваших персональних даних ми вживаємо всі необхідні заходи щодо їх захисту та забезпечення вашої конфіденційності відповідно до законодавства України у сфері передачі даних. Користуючись нашим веб-сайтом, беручи участь у наших програмах та зупиняючись у нашому готелі, ви тим самим погоджуєтесь на передачу ваших персональних даних відповідно до вищезазначених Умов. Разом із тим, ми залишаємо за собою право зв’язуватися з вами в ході провадження нашої поточної діяльності, зокрема, для підтвердження здійсненого бронювання або проведеної вами транзакції.
На веб-сайті можуть реєструватися тільки особи, що досягли віку 16 років.
Ви гарантуєте достовірність та повний обсяг усієї інформації, наданої вами в процесі бронювання на веб-сайті. Ви несете відповідальність за зберігання свого пароля в таємниці та берете на себе забов’язання повідомити ДП «Готель Козацький» про будь-яке відоме або підозрюване в неправомірності використання ваших даних без вашого дозволу.

Порядок змін умов та правил користування веб-сайтом.
Ми залишаємо за собою право на свій розсуд вносити зміни в дані Умови та вносити зміни відносно інформації на веб-сайті. Вказані зміни вступають в силу негайно після їх публікації на веб-сайті www.kozatskiy.kiev.ua. Продовжуючи користуватися веб-сайтом після внесення вищезгаданих змін, ви тим самим приймаєте змінений варіант Умов та підтверджуєте свою згоду його дотримуватися.
Ми залишаємо за собою право заборони доступа на веб-сайт будь-якому користувачеві на наш розсуд, якщо ми вважатимемо, що він порушує дійсні Умови.
На першу вимогу Ви звільнюєте ДП «Готель Козацький» , його директора, співробітників, представників, ліцензодавачів і постачальників від відповідальності й вини за будь-які збитки та витрати (в тому числі від сплати будь-яких адміністративних, технічних та юридично виправданих витрат), що стали прямим чи непрямим наслідком використання нашого веб-сайта.
Якщо будь-яка частина чинних Умов за якоїсь причини стає нечинною або нездійсненною, це жодним чином не вплине на чинність або здійсненість іншої частини (решти) Умов, які повністю залишаються у силі та розглядаються так, немов нечинні чи нездійсненні пункти не були частиною чинних Умов.
Умови користування можуть змінюватися, а тому періодично переглядайте їх знову. Періодична перевірка Умов нашого веб-сайта з метою ознайомлення зі змінами, внесеними у чинні Умови, входить до обов’язків користувача.
Ми сподіваємося, що відвідини веб-сайта будуть для вас корисними.
Якщо ви знайшли помилки на веб-сайті або у разі виникнення запитань, зауважень та пропозицій стосовно вдосконалення його роботи, звертайтесь, будь ласка, до нашого відділу зі зв’язків з користувачами по sales@kozatskiy.kiev.ua.