Kozatskiy hotel. Отель Казацкий

Корпоративні заходи на Майдані

free Wi-Fi internet conection. Hotel kozatskiy
FREE ZONE
free parking. Hotel kozatskiyFREE PARKING
Independence Square view. Hotel kozatskiy
MAIDAN VIEW

Корпоративні заходи бувають святковими і діловими. У першому випадку в компанії планують ці свята в якості своєрідного бонусу рідному колективу, особливо перед різними святами. Це допомагає керівникам відвернути від щоденної суєти робітників і службовців, а також налаштувати і об'єднати в одну згуртовану команду, що йде вперед із загальною ідеєю до певної мети.

На ділових корпоративних заходах, за рідкісним винятком, панує офіційна обстановка, говорячи о конференціях, симпозіумах, презентаціях, всіляких з'їздах і ділових нарадах. У організацій, чиї інтереси поширюються далеко за межі одного міста - різні мережеві компанії, філії, дилери, франчайзери або - профспілки. Збирати всіх регіональних представників і соратників разом, зрозуміло, необхідно. Тут готель «Козацький» пропонує скористатися номерами в готелі, що досить зручно для кожного іногороднього конгресмена та Гостя.

Спеціальна пропозиція:

Для корпоративних замовлень групою від 10 номерів діють гнучкі знижки на номери від 15%.

Свято це чи діловий захід - має величезне значення кухня готелю. Як сказав один філософ, всі люблять їсти смачно, і ніхто не любить навпаки. Ми готові надати широкий асортимент вибору всіляких страв. Хороша, професійна команда кухарів, на чолі з шефом підготують Вам приємну перерву між робочою атмосферою.

Готель «Козацький» розташований на Майдані Незалежності, пропонує Вам один з найбільших залів для проведення заходу місткістю в 250 чоловік. Ідеальне розташування в центрі Києва один з важливих факторів, що допомагає зручно і комфортного дістатися кожному з Ваших службовців. Запропонований асортимент усіх страв і повну консультацію проведення корпоративного заходу Ви зможете отримати у відділі конференц - обслуговування за наступними номерами:

Тел: +38 067 224 57 19

 E-mail: conference@kozatskiy.kiev.ua


 Безкоштовно: Wi-Fi-, парковка на території готелю гардеробна, камера зберігання.