Туризм

Гості апарт-готелю "Козацький" отримують саме зручне розташування на перетині вулиць і транспортних потоків: буквально за кілька кроків від головного входу - метро «Майдан Незалежності», тролейбус до пам'яткі ЮНЕСКО храму XI ст. Софії Київської та до Львівської площі, через десять хвилин по вул.Михайлівська - Андріївський узвіз до Подолу, через пару кварталів до Європейської площі - вулиця Грушевського до Національного художнього музею, стадіону «Динамо» ім.В.Лобановського, Маріїнським парку і палацу, Кабміну та Верховної Ради.

Уздовж Хрещатика праворуч від апарт-готелю розташовані ЦУМ, Київрада і КМДА, Бессарабський ринок і Арена-Сіті, ТРЦ «Гулівер» і Палац Спорту.

Гості можуть скористатися послугами будь-якого туристичного гіда з представлених на цій сторінці. А також замовити індивідуальні та групові екскурсії по арт-галереях Андріївського узвозу (60-120 хв), або архітектурному різномаїті вулиці Костьольній зовсім поруч з готелем (30-45 хв). Для цього слід зателефонувати івент-менеджеру +38 067-224-57-12.

Церкви

Стародавній Київ є одним із центрів східного православ'я. За легендою, на пагорбі над Дніпром встромив свій хрест апостол Андрій. У місті знаходиться храм Софії Київської XI ст., котрий почав будувати Володимир Великий (Святитель Русі) і закінчив його син Ярослав Мудрий. Цей храм в цілості пережив татаро-монгольське завоювання.

Сьогодні ця пам'ятка ЮНЕСКО має унікальну за змістом і за площею культурну спадщину у вигляді фресок, мозаїк та графіті. Крім того, варті уваги Видубецький монастир XI ст., відновлений Михайлівський Золотоверхий монастир XII в. зі збереженими розписами, Кирилівська церква XII ст. з пізніми фресками Михайла Врубеля, Іллінська церква на місці, де в X ст. хрестилися перед походом до Візантії дружинники Святослава, архітектурний комплекс та печери Києво-Печерської лаври, Володимирський собор кінця XIX в. з розписами кращих художників Російської імперії і багато інших храмів і монастирів нового часу.

Музеї

У Києві є кілька цікавих музеїв, початок колекцій яких поклали приватні зібрання місцевих меценатів кін.XIX-поч.XX ст. Так сформувалися збірки російських живописців, західного і східного мистецтва, українського живопису, виробів народних промислів, арте-фактів радянської епохи. Активно розвивається сучасне мистецтво.

Практично всі музеї розташовані у центральній частині міста недалеко від готелю «Козацький»: Національний художній музей України - на Грушевського, 6, Київська картинна галерея (російського мистецтва) і Музей Ханенків (західного і східного мистецтва) - на Терещенківській, 9 і 15. Багато музеїв розташовані на території історико-архітектурного заповідника «Києво-Печерська Лавра» - це і філія Музею історії Києва - Музей історичних коштовностей, і Музей декоративного українського мистецтва, і Музей книги та друкарства, Музей музичного, театрального та кіномистецтва України. А поруч - Музей народної культури ім. Івана Гончара. Навпроти Лаври - величезний виставковий арт-комплекс Мистецький Арсенал.

Ландшафт

Місто Київ виник на пагорбах над річкою Дніпро. Природно, що між пагорбами існували яри, по них текли струмки, і це визначило план міської забудови. Багато стародавніх річок (Почайна, Либідь, Глибочиця та ін.) зараз течуть під землею в кам'яних тунелях. Низький і плаский Поділ завжди був припортовим і торговим районом княжого граду.

З давніх-давен відомі такі гори Києва як Замкова, Старокиївська - там знаходилися резиденції київських князів. Крім цього є гори, названі на честь легендарних засновників столиці - Щекавиця і Хоревиця. Деякі названі на честь відомих князів - наприклад, Володимирська гірка з пам'ятником Святителю Русі. Особливе місце зараз займають пагорби Печерська - на них розташовані Національний банк, Кабінет міністрів, Верховна Рада та Адміністрація Президента.

Один з ярів, по якому колись протікав струмок, сто років тому став центральною вулицею - Хрещатиком. А Поділ ділиться на стару і нову частину Нижнім і Верхнім валом - берегами річки Глибочиці, яка колись протікала тут в напрямку Дніпра.

На самому ж Дніпрі в межах міста існують близько 15 островів, деякі з них дуже великі - з пляжами, атракціонами, кафе і зеленими зонами для барбекю. Найбільш відомі Труханів острів і Гідропарк. Там люблять бувати жителі і з правого берега Дніпра, і з лівого. Крім того, в Києві багато озер по обидва боки річки, а на півночі розкинулося величезне Київське море.

Столиця України перебуває на межі лісової (північної) і степової (південної) кліматичних зон і розкинулася на східному і західному берегах головної водної артерії країни, що визначає її унікальний клімат і політичну долю.